Procesas

Situacija.

 

Prieš pradedant kurti reikia susidaryti bendrą vaizdą. Būtina išanilizuoti sklypo specifiką. Svarbu susipažinti su sklypu, jo reljiefu ir orientacija pasaulio šalių atžvilgiu, gamtinėm vertybėm (medis, miškas ar ežeras ir pan.) Labai svarbus ir teisinis reguliavimas, sklypo apribojimai, gaisriniai ir kiti norminiai atstumai, lesitinas užstatymo tankis ir intensyvumas, saugotinos vertybės, lauko inžineriniai tinklai vytraujantis vėjas ir pan.

Eskizas.

 

Svarbus etapas, kurio metu ,išanalizavę situaciją ir Užsakovo poreikius, mes pateikiame mažiausiai du, o kartais tris tūrinius planinius sprendimus. Atskleisti sumanymą mes vizualiai iliustruojame analogais, 3d modeliu ar vizualizacijom.

Techninis darbo projektas.

 

Brėžinių parengimas, specifikacijos, aiškinamasis raštas, kiekių skaičiamai užima nemažai laiko. Pateikiamų brėžinių lygis pakankamas gauti statybų leidimą, paskaičiuoti preliminarią statybos kainą ir pastatyti namą.

Statybų autorinė ir techninė priežiūra.

 

Stebime, kad statybininkai nenukryptų nuo parengto projekto. Iškylus nenumatytom kliūtim realizuoti projektą numatome alternatyvius sprendimus.

Architektūra.

 

Statinio idėja turi būti aiskiai suprantama nuo pat pradžių. Esmė detalėse. Kiekviena detalė ar mazgas yra svarbūs visumai. Kaip panaudotos medžiagos atrodys kontekste. Pastatas turėtų susilieti ir praturtinti kraštovaizdį. Medžiagos sąntykis turėtų būti ilgaamžis ir nesęnstantis. Glaudžiai susyję su architektūra. Norime kad Užsakovas gyvenantis joje jaustusi ypatingai, kad architektūra atitiktų kasdieninius jo poreikius ir siekius.

Ekologija.

 

Tvari architektūra. Tvarumas prasideda renkantis sklypą. Svarbu atsižvelgti į orientaciją, erdvių išdėstymą atsižvelgiant į supančius vaizdus ir saulės orientaciją. Energetiškai efektyvesni namai palieką mažesni CO2 pėdsaką žemėje.

Neturime visų atsakymų, tačiau esame motyvuoti mokytis iš patirties semtis idėjų ir sumanymų ieškoti naujų statybos būdų ir technologijų, kad išmintingai naudotume energiją ir žemės išteklius. Ilgus metus trunkanti praktika ir mokymasis, Architekto žinios ir įgūdžiai suteikia mums puikias galimybes padėti kurti ir planuoti Jūsų svajonių namus.

Jūsų namai greičiausiai bus Jūsų vertingiausias turtas, o statybų procesas gali būti bauginantis. Geras architektas išklausys ir padės Jums sukurti namus, kurie labiausiai atitiks Jūsų poreikius. Jūsų namai turėtų praturtinti Jūsų gyvenimą kiekvieną dieną. Kuomet būsite pasirengę pokalbiui, mes padėsime Jums pradėtį šią kelionę!