NORTH STAR - ARCHITEKTAS LT
Visos projektavimo paslaugos
Architektai, projektavimas, projektai, architektas
15941
single,single-portfolio_page,postid-15941,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

NORTH STAR

Apie šį projektą

NORTH STAR –  DĖMESYS ARCHITEKTŪROS DETALĖMS
Projektuojant verslo centrą labai daug dėmesio buvo skiriama pastato bei aplinkos architektūros detalėms. Buvo siekiama, kad „North Star“ architektūriniai sprendimai turėtų teigiamą poveikį jame ketinančių įsikurti įmonių įvaizdžiui bei prisidėtų prie prekės ženklo vertės didinimo.
Biurų pastatas puikiai dera prie aplinkos ir tuo pačiu metu ryškiai iš jos išsiskiria savo forma. Pastato fasado apdailoje pabrėžiama horizontali langų ir natūralių apdailos medžiagų kompozicija: natūralaus akmens, stiklo ir metalo derinys.  Biurai viršutiniuose aukštuose bei pagrindinio sparno kraštuose atrodo lyg pakabinti virš centrinio įvažiavimo gatvių sankirtos. Verslo centro architektūros detalių visuma akcentuoja pastato dominavimą šalia svarbaus transporto mazgo.
Išskirtinė pastato forma taip pat padeda sukurti įdomius erdvinius sprendimus, kuriuos nuomininkai išnaudoja išskirtinių kabinetų, atvirų erdvių, posėdžių salių, priimamųjų ir t.t. įrengimui.
Ypatingas dėmesys skirtas ir verslo centro aplinkos detalėms. Didelė „North Star“ teritorijos dalis apželdinta lauko dekoratyviniais augalais. Visai šalia įrengtas 0.5 ha dydžio lapuočių bei spygliuočių parkas, nutiesti pasivaikščiojimų takeliai su apšvietimu, įrengti suoliukai.
Apgalvodami kiekvieną detalę, „Norh Star“ architektai siekė sukurti išskirtinį objektą, kuriame derėtų praktika ir estetika, šiuolaikiškumas ir patvarumas, o biurų nuomininkai pasijustų turį savą erdvę, kuri padeda ne tik sėkmingai dirbti kasdieninį darbą, bet ir kurti naujas idėjas.